Контактирајте не

. Jiangyin MIAOJIE LATEX СД, ООД

адреса

33TH, Hongqi ROAD, Huashi

ГРАД, Jiangyin Сити, Џијанг НД

Провинција, Кина

Е-пошта

miaojie@miaojiegloves.com

princew@miaojiegloves.com

springq@miaojiegloves.com

телефон

Тел: 86-510-86207688

Тел: 86-512-58266818

Факс: 86-510-86207688

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !