Портокал долго манжетни Латекс домаќинство ракавици-38cm

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 80000pairs
 • Набавка Способност: 6000000pairs месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !